Konya Poliüretan | Polyurea | Epoksi | Likit Membran | İzoplus

Çatı İzolasyonu
Çatılarda Su İzolasyunu  Polyurea ile mümkündür. Su, saydam bir yapıya sahip olduğundan, tüm açık gözenekli yüzeylerden rahatlıkla geçebilen ve yapıda doğal olan tüm malzemelerden korunması gereken bir maddedir. Bu açıdan Çatılarda Su İzolasyunu  su yalıtımı açık teraslarda her açıdan önem kazanmaktadır.
Perde Beton İzolasyonu
  Perde Beton İzolasyonu toprak dolgusunun altında kalan bu beton yapılar zamanla basınçlı yeraltı sularına maruz kalmaktadır ve beton yapıların en büyük düşmanı olan su zaman ile beton yapıyı ve beton yapı içerisinde bulunan demir donatıyı da çürütmektedir.  Sektörde drenaj uygulaması ile kesin çözümler üretilebileceği ön görülse de bu işlem sadece yeraltı sularının basıncını azaltmada [...]
Poliüretan Sprey Açık Teras İzolasyonu
Poliüretan Sprey Açık Teras İzolasyonu sayesinde en üst katta ikamet eden bina sakinleri sürekli kışın soğuktan, yazın sıcaktan ve tavan akıntılarından kurtulmuş demektir. Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir. Tek parça uygulama sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz, teraslarda soğuk, sıcak ve çatı akıntısı gibi sorunlardan tamamen kurtulmasını sağlar.
© 2017 İzoplus Konya EkstraWeb